wtorek, 31 lipca 2012

Twórczość w zgodzie z naturą

      W związku z tym, że mamy czas zbiorów, chciałabym pokazać co zrobiła Moja Maksia z materiałów tak różnych, a które czasami po protu wyrzucamy. Pokazuję twórczość mojej przyjaciólki, w nadziei, że postanowi prowadzić swojego bloga. Jest to kufer pomysłów bez dna, coraz bardziej rozwijających się i aż mi się chce płakać, że tak mało osób może to podziwiać. Dla mnie Jej pomysłowość jest prawdziwym źródłem inspiracji...bo i jak inaczejm skoro  drzewka wyrastaja z łupinek pistacji, które jadłyśmy wieczorem, lub ze skórek pomarańczy, z ktorych sok płynął nam po rękach .... Może i Wy zaczerpniecie Jej pomysły, wiem, że Ania by się ucieszyła, że podobają się Wam Jej rzeczy i też chcecie takie mieć u siebie...


Pozdrawiam Was wakacyjnie. Bardzo dziekuję, że tu zaglądacie. Jest to dla mnie bardzo motywujące. Witam też wszystkie nowe osoby na moim blogu.
Pozdrawiam Was wakacyjnie.

5 komentarzy:

 1. Och piękne te dzieła, szczególnie ta choineczka stojąca obok pistacjowej przypadła mi do gustu :) A koleżanka niech zakłada bloga i pokazuje światu! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite! Bardzo ładne i pomysłowe ozdoby! Przyłączam się do Aradhel - prosimy artystkę o dołączenie do blogosfery!!! a potem będziemy prosić o tutoriale :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. a niech mnie:)u Twojej koleżanki nic się nie zmarnuje:), jej pomysłowość jest imponująca, to sztuka umieć dostrzegać potencjał w pozornie nieprzydatnych rzeczach
  gorące pozdrowienia dla Was obu
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. Очень красивая работа)....мммммм аппетитная!
  С желанием буду заглядывать в такой уютный блогодомик, и к себе в гости зову...приходи на мою зашифрованную конфетку "Рождественская мечта"*)- будем все вместе реализовывать заветное! или просто забегай в гости на чашечку тепленького...всегда рада новым друзьям*)))
  Хорошего дня!

  OdpowiedzUsuń